Masters Brzeg drugą siłą Opolszczyzny w Mini mistrzostwach Deichmann!

2 miesiące zmagań na kompleksie boisk w Opolu dobiegły końca. Nasza drużyna Orlików, grająca w turnieju pod nazwą „Niemcy” osiągnęła fantastyczny wynik uzyskując 2 miejsce - na 21 najlepszych zespołów województwa opolskiego. W finale finałów rozegraliśmy 4 mecze: najpierw zwyciężyliśmy 4:2 z drużyną Chile, następnie w ćwierćfinale pokonaliśmy Chorwację 4:0. W półfinale czekał nas rewanż za grupową porażkę z drużyną Szwecji. W bardzo zaciętym spotkaniu udało nam się zwyciężyć 3:1. W upragnionym finale naszym przeciwnikiem była drużyna Polski, z którą w fazie grupowej zwyciężyliśmy 7:2. Niestety nasi przeciwnicy odrobili lekcje z tamtego spotkania i pokonali nas w finale 3:0. Szkoda, że nie udało się wykorzystać swoich szans w tym spotkaniu. Byliśmy o krok od wyjazdu na Mistrzostwa Polski, jednak jeszcze nie tym razem.. Za cały turniej bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom: Maxim Hubert, Dawid Kurowski, Tomek Górski, Filip Marek, Alan Chamot, Marcel Kędra, Konrad Stach, Maciej Suski, Robert Kaszczyszyn oraz rodzicom za doping i wiarę w naszych małych Mistrzów!!