Masters Brzeg Klubowym Mistrzem Opolszczyzny Orlików 2017!

Dnia 03.06.2017 r. stanęliśmy do obrony tytułu zdobytego w jesiennych rozgrywkach w 2016 roku. Tym razem aby zdobyć tytuł trzeba było zdobyć jak największą ilość punktów w trakcie dwóch turniejów. Po pierwszym z nich rozgrywanym przed miesiącem zajmowaliśmy drugie miejsce, mając tyle samo punktów (18) co liderujący Start Namysłów. Jadąc na rewanżowe rozgrywki zawodnicy wiedzieliśmy, że obrona tytułu zależy tylko odnich. W sobotnich zmaganiach mieliśmy do rozegrania 4 mecze. Najpierw potyczka z mocną ekipą MGOKiS Praszka. Początkowe zwycięstwo 3:2 dodało nam skrzydeł i wiary we własne możliwości. Następne dwa mecze z MKS Kluczbork i Spiders Krapkowice zakończyły się wysokimi zwycięstwami 8:1 i 6:0. Ostatni mecz zmagań i ponownie „Finał” z drużyną Startu Namysłów. Na początku spotkania trochę zaspaliśmy i straciliśmy bramkę na 1:0. Jednak od tego momentu Mastersi weszli na swój poziom i przejęli kontrole nad spotkaniem. 3 bramki zdobyte w 5 minut ustawiły spotkanie i dały nam upragnioną obronę tytułu. Po zwycięstwie 3:1 nasi zawodnicy z wielką radością i szerokim uśmiechem odebrali zasłużone złote medale. Gratulację dla wszystkich zawodników za postawę w obydwu turniejach. Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Dawid Kurowski, a najlepszym napastnikiem Tomek „TG4” Górski.
Dziękujemy rodzicom za doping i zaangażowanie w trakcie trwania turnieju.
Sezon 2016/2017 drużyny Orlików r. 2007 powoli dobiega końca. Zdobyty dzisiejszy tytuł był już 3 Mistrzostwem naszej drużyny, co napawa optymizmem na przyszłość.

Kadra: Alex Raczkowski, Łukasz Nicpoń, Mateusz Bardega, Robert Sikora, Filip Marek, Dawid Kurowski, Michał Soliński, Piotr Lupa,Tomek Górski
Trener:Andrzej Wolański