Super Weekend Żaków w turnieju BAWI NAS PIŁKA

W niedzielę 15.01.2017 r. swój pierwszy turniej w nowym roku rozegrała drużyna Żaków Starszych. W rozgrywkach BAWI NAS PIŁKA nasi zawodnicy stanęli naprzeciw drużyn Stal Brzeg, Eurotalent Brzeg, GAS Grodków. W pierwszym spotkaniu Mastersi pokonali drużynę Eurotalentu 2:1. Następnie w drugim derbowym meczu, tym razem przeciwko zespołowi Stali Brzeg nasze Żaki odniosły zwycięstwo 4:0. W ostatnim, najtrudniejszym spotkaniu Mastersi pokazali się z bardzo dobrej strony remisując 1:1 z drużyną GAS Grodków. Na zakończenie spotkania został rozegrany konkurs rzutów karnych, który nasi zawodnicy nieznacznie przegrali 1:0. Jednak cały turniej i bilans 2 zwycięstw i 1 remisu należy uznać za duży sukces. Indywidualne popisy, ładne bramki i emocje meczowe sprawiły, że nasi zawodnicy z uśmiechami na twarzy wracali do domu po fajnym turnieju. Warto również wspomnieć, że turniejowy debiut na ławce trenerskiej zaliczył nasz nowy trener grupy Żak – Marcin Zajączkowski – zawodnik I Ligi Futsalu, występujący w drużynie Gredar Futsal Team Brzeg. Więcej szczegółów o naszym nowym trenerskim nabytku wkrótce.

Wyniki:

Masters Brzeg – Eurotalent Brzeg 2:1

Masters Brzeg – Stal Brzeg 4:0

Masters Brzeg – GAS Grodków 1:1

Kadra Mastersów: Kacper Dudek, Filip Galant, Dominik Węgier, Mateusz Kantor, Patryk Wasylik, Rafał Bednarski, Mikołaj Jarząbek, Maksymilian Soroczyński, Filip Zawiślak.