Żaki Młodsze udanie na początek roku!!

Dnia 07.01.2017 r. na hali sportowej ul. Oławska w Brzegu swój pierwszy turniej rozegrali zawodnicy Żaków Młodszych. Mastersi w składzie: Kacper Dudek, Rafał Bednarski, Mariusz Kaszczyszyn, Aleksander Chorążyczewski, Dominik Węgier, Paweł Węgier, Patryk Wasylik, Radosław Safarewicz świetnie spisali się podczas turnieju zajmując wysokie 3 miejsce. 5 wyrównanych spotkań z drużynami GAS Grodków, SAP Brzeg, MKS Oława, Gredar SAP Brzeg i Gwiazda Ruda Śląska były naprawdę świetną noworoczną lekcją piłkarską i dawką pozytywnych, sportowych emocji. Na końcu życzymy dużo zdrowia dla Radka Safarewicza. Nasz zawodnik doznał kontuzji tuż przed meczami i nie mógł pokazać swoich umiejętności na turnieju. Mamy jednak nadzieje, że Radek jest już w pełni gotowy do gry i zobaczymy się na środowym treningu.

1,2,3,Mastersi!!!