Idea

Idea Klubu Sportowego „Masters Brzeg”

M – Mistrzostwo

A – Atmosfera

S – Spełnienie

T – Trening

E – Energia

R – Radość

S – Sport

B - Budowanie

R- Rozwój

Z- Zabawa

E- Edukacja

G- Gra

Klub Sportowy „Masters Brzeg” rozpoczął swoją działalność mając na celu stworzenie odpowiednich warunków treningowych pozwalających osiągnąć MISTRZOSTWO naszym wychowankom. Jednak pamiętajmy, że "Mistrzostwo" wśród najmłodszych nie może być nigdy postrzegane przez pryzmat wyników meczów. Głównym zadaniem w naszej pracy jest stworzenie pozytywnej ATMOSFERY, która zachęci do SPEŁNIANIA dziecięcych, sportowych marzeń. W czasie TRENINGÓW wszystkie dzieci będą mogły wyładować swoją pozytywną ENERGIĘ i czerpać RADOŚĆ z gry w piłkę oraz uprawiania SPORTU. BUDOWA wszystkiego od podstaw jest wielkim wyzwaniem. Jednak posiadana wiedza i umiejętności trenerów ułatwią naszym zawodnikom podążanie drogą do ciągłego ROZWOJU. Fundamentalną zasadą treningów, będzie przeprowadzenie zajęć w sposób łączący dobrą ZABAWĘ, z ciągłą pracą nad poprawą piłkarskich umiejętności. Zdajemy sobie sprawę, że trening jest doskonałą formą EDUKACJI, która sprawi, że wspólna GRA na boisku z kolegami będzie lepsza od gry na komputerze.