Niedzielne zmagania Żaków

Niedziela 29 grudnia była bardzo pracowita dla naszych drużyn, a w szczególności dla grupy Żak. Od godziny 09:00 swoje mecze turniejowe zagrali zawodnicy r. 2009 oraz 2008. Żaki młodsze rozgrywały turniej Brzeskiej Ligi Żaków na hali w Przylesiu mierząc się z kolegami z GAS Grodków, Stali Brzeg i Lidera Skarbimierz, a zawodnicy r. 2008 udali się do Gać grając naprzeciw drużyn: AP Dzierżoniów, Stal Brzeg, Szkraby Nysa, GAS Grodków, AP Football Stars. Niestety zimowa pora nie służy zdrowiu naszym małym Mastersom, a Trenerzy Sebastian i Marcin musieli sobie radzić mając odpowiednio 5 i 6 zawodników. Jednak zawodnicy, którzy brali udział w turniejach dawali z siebie wszystko i dali radę bardzo dobrze zaprezentować się podczas spotkań. Brawo dla was: Rafał Bednarski, Mateusz Kantor, Dominik Węgier, Mieszko Węgierski, Mateusz Rolski, Filip Zawiślak, Olek Chorążyczewski, Kacper Dudek, Patryk Wasylik, Radek Safarewicz, Paweł Węgier!!

Liczymy, że w następnym tygodniu już wszyscy nasi zawodnicy będą w pełni sił i będą mogli cieszyć się grą na kolejnych turniejach !!