Orliki Młodsze - Sobotnie zmagania

Dnia 28.01.2017 r. drużyna Orlików Młodszych udała się do Częstochowy na turniej Stradom Cup. W rozgrywkach grupowych trafiliśmy na 2 zespoły z Częstochowy, w tym gospodarzy turnieju oraz drużynę UKS Orzeł Konopiska. Mastersi w fazie grupowej odnieśli 3 zwycięstwa i zapewnili sobie awans do Ligi Mistrzów z 3 punktami na starcie. W pierwszym meczu rozgrywek o Ligę Mistrzów zagraliśmy z drużyną GKS Tychy. Mastersi w końcowych sekundach, po bramce Tomka Górskiego zwyciężyli 2:1. Ostatni mecz turnieju, a zarazem wielki Finał Masters Brzeg - Raków Częstochowa zakończył się zwycięstwem naszych kolegów z Częstochowy 2:1.Jednak miło było patrzeć jak nasi Mastersi walczyli do ostatnich sekund aby doprowadzić do wyrównania.

Masters Brzeg - Victoria Częstochowa 2:1

Dawid Kurowski, Tomek Górski.

Masters Brzeg - Stradom Częstochowa 2:0

2x Filip Marek.

Masters Brzeg - UKS Orzeł Konopiska

3:0 Konrad Stach, Mateusz Bardega, Filip Marek

Masters Brzeg - GKS Tychy 2:1

Filip Marek, Tomek Górski

Finał: Masters Brzeg - Raków Częstochowa 1:2

Mateusz Bardega.

Kadra: Konrad Stach, Filip Marek, Tomek Górski, Mateusz Bardega, Dawid Kurowski, Michał Soliński, Łukasz Nicpoń.

W tym samym czasie druga grupa zawodników Masters r.2007/08 udała się na turniej rozgrywany w hali sportowej w Przylesiu. Mastersi ambitnie walczyli w każdym meczu nieznacznie przegrywając z drużynami GZ LZS Grodków, GAS Grodków, Lider Skarbimierz, Champions Oława oraz odnieśli 1 zwycięstwo z kolegami ze Stali Brzeg. Turniej ten był świetna nauką dla zawodników Masters, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony, a Kuba Kołodziej został wybrany wyróżniającym się zawodnikiem turnieju - Brawo Kuba!!! Warto również dodać, że w drużynie Orlików zadebiutowali zawodnicy z grupy Żak - Rafał Bednarski, Mateusz Kantor,Dominik Węgier.

Kadra: Kuba Dzikiewicz, Maciej Michno, Kuba Kołodziej, Gracjan Hartman, Kacper Wajer, Dominik Węgier, Mateusz Kantor, Rafał Bednarski.