Popis Indywidualności na turnieju w PRASZCE - 1 miejsce Orlików.

W niedzielę nasza drużyna Orlików Starszych udała się na bardzo ciekawy turniej do Praszki. 8 bardzo mocnych zespołów stanęło na starcie rozgrywek. W fazie grupowej trafiliśmy na zespoły MKS Kluczbork, UKS Częstochowa, MGOKIS Praszka. Pierwszy mecz  z drużyną MKS Kluczbork uświadomił naszych piłkarzy, że tylko gra z pełnym zaangażowaniem może dać nam końcowy sukces. Porażka 2:1 na początek rozgrywek bardzo utrudniła naszą sytuację grupie. W następnych dwóch meczach liczyły się tylko zwycięstwa. Presja pozytywnie zadziałała na Mastersów i już w kolejnym meczu zaczęli grać "swoją" grę. Wynik 7:0 z UKS Częstochowa zrobił wrażenie na wszystkich kibicach i drużynach zgromadzonych w hali "Kotwica". W meczu o "być albo nie być" z gospodarzami turnieju wywalczyliśmy skromne, jednak w pełni zasłużone zwycięstwo 1:0, uzyskując również awans do półfinału. Mecz ze zwycięzcą grupy B - MKS Wołczyn był już pokazem charakteru naszych piłkarzy. Ciągły doskok do zawodników, indywidualne popisy, piękne bramki, to jest to  co najlepiej wychodzi Mastersom. W meczu finałowym mieliśmy nadzieje na rewanż z drużyną z Kluczborka, jednak zawodnicy MKS-u przegrali swój mecz z drużyną OKS Olesno. Wielki finał turnieju okazał się jednostronnym widowiskiem, choć sam wynik o tym nie świadczy. 1:0 po "okienku" Maćka Suskiego dało nam upragniony triumf. Końcowy wynik bardzo cieszy, jednak nie on był tego dnia najważniejszy. Próba charakteru jaką przeszli nasi piłkarze na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warto wspomnieć, że Najlepszym Zawodnikiem turnieju został wybrany Robert Kaszczyszyn, a Królem Strzelców Maciej Suski. "Kaszczu" i "Pulga" sprawili sobie zatem prezenty na swoje 11-ste urodziny. Gratulację dla wszystkich Mastersów oraz rodziców za transport, doping i nieocenioną pomoc w zwycięstwie!!

Masters Brzeg - MKS Kluczbork 1:2

Bramka: Robert Kaszczyszyn

Masters Brzeg - UKS Częstochowa 7:0

Bramki: Robert Kaszczyszyn, 2x Marcel Kędra, Filip Marek, 2x Maciej Suski, Dawid Kurowski.

Masters Brzeg - MGOKIS Praszka 1:0

Bramka: Maciej Suski

Masters Brzeg - MKS Wołczyn 3:1

Bramki: Tomk Górski, Maciej Suski, Robert Kaszczyszyn

Masters Brzeg - OKS Olesno 1:0

Bramka: Maciej Suski

Kadra Mastersów: Konrad Stach, Maciej Suski, Robert Kaszczyszyn, Marcel Kędra, Filip Marek, Tomek Górski, Dawid Kurowski.