Udany turniej Orlików Starszych we Wrocławiu

5 zwycięstw i 2 remisy -Taki bilans odnotowali nasi zawodnicy r. 2006 w turnieju Gold Game Cup we Wrocławiu. W 5 zespołowej grupie mierzyliśmy się z drużynami Parasol Wrocław, KS Polkowice, Polonia Wrocław, KS Wratislawia wyniki 2:1, 1:1, 3:0, 3:0 bo bardzo dobrej grze dały nam 2 miejsce w grupie. Mieliśmy gorszy bilans bramek – o 1 trafienie mniej od drużyny z Polkowic. Na nasze nieszczęście tylko 1 drużyna wychodziła do grupy mistrzowskiej i pozostała nam gra o miejsca 5-8. W nowej grupie zwycięstwa z drużynami Atom Grądy 3:1, pechowy remis 1:1 z Piastem Żmigród i zwycięstwo w derbach powiatu z GZ LZS Grodków 2:1 dały nam ostatecznie 5 miejsce. Bardzo cieszy fakt, że nasi chłopcy nie odnieśli żadnej porażki i w każdym meczu zdobywali bramki. Runda wiosenna ruszyła na dobre i już nie możemy doczekać się kolejnych gier kontrolnych i turniejów!!

Kadra: Maxim Hubert, Filip Marek, Dawid Kurowski, Tomek Górski, Maciej Suski, Marcel Kędra, Robert Kaszczyszyn, Konrad Stach.

Trener: Andrzej Wolański