Zbieranie doświadczeń na Klubowych Mistrzostwach Polski

Dnia 23.04.2017 r. nasza drużyna rocznika 2007 udała się do Białobrzegów na Turniej o Klubowe Mistrzostwo Polski orlików młodszych. Aby dotrzeć do fazy play-off, która odbędzie się 11 czerwca na stadionie Legii musieliśmy zająć co najmniej 4 miejsce w 10 zespołowej grupie. Poziom zespołów biorących udział w turnieju stał na najwyższym poziomie w kraju, co mogło tylko pozytywnie zaprocentować na rozwój naszych zawodników. Na 9 spotkań Mastersi wygrali 3 , z drużynami: Widzewa Łódź, Gol Bieruń i Legion Głowaczów i odnieśli 6 porażek. 9 punktów dało nam ostatecznie 6 miejsce w naszej grupie, które niestety nie dało awansu do ścisłego Finału turnieju. Cały turniej zorganizowany w bardzo profesjonalny sposób, atmosfera jak na seniorskich boiskach: race, petardy, śpiewy kibiców były super przeżyciem dla naszych zawodników. Wyjazd na taki turniej to duża nagroda za cały rok ciężkiej pracy na treningach i kolejna lekcja, która pokazuje jak wysoki poziom piłkarski prezentują drużyny w całej Polsce. Już za tydzień kolejny bardzo trudny turniej przed nami. Mamy nadzieje, że doświadczenie z Klubowych Mistrzostw zaprocentuje w Ogólnopolskim finale Turnieju Tymbark. Duże podziękowanie dla rodziców za poświęcenie i umożliwienie występu naszym zawodnikom na turnieju oddalonym 400 km od naszego miasta. Gratulacje dla zawodników: Aleks Raczkowski, Łukasz Nicpoń, Kuba Kołodziej, Dominik Węgier, Piotrek Lupa, Tomek Górski, Dawid Kurowski, Filip Marek, Michał Soliński, Mateusz Bardega!!