Udany weekend Orlików w Turnieju BAWI NAS PIŁKA

2 drużyny Orlików Starszych brały udział w powiatowych rozgrywkach piłki nożnej rozgrywanych na hali sportowej w Przylesiu.

W porannej turze 1-sza z naszych drużyn mierzyła się z zawodnikami GZ LZS Grodków, Stal Brzeg, Lider Skarbimierz, Football Academy Olszanka. Wyniki kolejno 1:1, 3:2, 4:0, 1:1 przełożyły się na 8 punktów i dały nam 2 miejsce. W każdym meczu Mastersi mogli spokojnie wygrać swoje spotkania, jednak w kluczowych momentach zawodziła skuteczność. Najbardziej cieszył fakt, że każdy piłkarz Mastersów zdobył w tym turnieju bramkę, a naszą grę bardzo przyjemnie się oglądało.

Skład Mastersów: Łukasz Nicpoń, Konrad Stach, Robert Kaszczyszyn, Dawid Kurowski, Tomek Górski, Filip Marek.

Wyniki:

Masters Brzeg – GZ LZS Grodków 1:1

Bramka: Konrad Stach

Masters Brzeg – Stal Brzeg 3:2

Bramki: 2x Konrad Stach, Robert Kaszczyszyn

Masters Brzeg – Lider Skarbimierz 4:0

Bramki: Konrad Stach, Filip Marek, Dawid Kurowski, Robert Kaszczyszyn

Masters Brzeg – FA Olszanka 1:1

Bramka: Tomek Górski

W drugiej turze Mastersi podejmowali drużyny GAS Grodków, LZS Starowice i Victoria Przylesie. W pierwszym meczu nasi zawodnicy łatwo ograli piłkarzy GAS Grodków 5:0, a ozdobą spotkania była akcja duetu Kuba Galant-Piotrek Lupa i bramka Piotrka z „woleja”. Łatwe zwycięstwo na początek trochę za bardzo rozluźniło Mastersów i następne mecze zakończyły się nie po naszej myśli. Najpierw porażka 2:1 w ostatnich sekundach z Victoria Przylesie, a później 1:0 po „festiwalu” nieskuteczności z LZS Starowice trochę pogorszyły humory naszym piłkarzom. Jednak dla ich rozwoju była to bardzo pożyteczna lekcja, którą zapamiętają na następne lata swojej piłkarskiej przygody.

Skład Mastersów: Łukasz Nicpoń, Kamil Pakuła, Alan Chamot, Piotrek Lupa, Mateusz Bardega, Kuba Dzikiewicz.

Masters Brzeg – GAS Grodków 5:0

Bramki: 2x Kamil Pakuła, Piotrek Lupa, Alan Chamot, Kuba Galant