Dobre przetarcie Orlików Starszych

W niedzielę na hali w Skarbimierzu odbył się turniej o Puchar Wójta dla drużyn młodzików. Mastersi mierząc się ze starszymi kolegami wypadli bardzo dobrze i tak jak w dniu wczorajszym zabrakło odrobinę szczęścia aby końcowe miejsce mogło być zdecydowanie lepsze. Pierwszy mecz i falstart ze Stalą Brzeg. 0:4 na początek na szczęście nie podłamał Mastersów. Następny mecz z Liderem Skarbimierz był świetnym widowiskiem dla zebranych w hali rodziców i kibiców. Lider ostatecznie zwyciężył 3:2 jednak Mastersi mogli być zadowoleni ze swojej postawy. Bramki w tym meczu zdobywali Robert Kaszczyszyn i Maciej Suski piękną wkrętką z linii końcowej. Trzeci mecz turnieju to potyczka z Liderem 2. Mastersi łatwo wygrali 4:0 po bramkach Alana Chamot, 2x Maciej Suski i Konrada Stacha. Następnie przeciwnikiem Mastersów byli zawodnicy GZ LZS Grodków. Kolejny triller Mastersów i porażka 4:3. Trafienia Kuby Galanta i 2x Konrada Stacha nie dały nam końcowego triumfu jednak sam mecz był niesamowity i pokazał charakter naszych zawodników, którzy mimo przeciwności losu byli blisko zwycięstwa. Na duże gratulacje zasługują nasz bramkarz Dawid Żebiłowicz, który we wspaniałym stylu obronił rzut karny oraz Konrad Stach za bramkę „Stadiony Świata” – strzał zza połowy boiska po którym piłka dostała niesamowitej rotacji i kompletnie zaskoczyła bramkarza Grodkowa. Ostatni mecz z AP Victoria Chróścice zakończył się zwycięstwem Mastersów 3:2 po hat-tricku Bartka Kuscielka. Cały turniej na duży plus. Wyniki ponownie nie odzwierciedlały samej gry. Duże gratulacje dla Dawida Żebiłowicza – Najlepszego Bramkarza turnieju.

Masters Brzeg – Stal Brzeg 0:4

Masters Brzeg – Lider Skarbimierz 2:3

Robert Kaszczyszyn, Maciej Suski

Masters Brzeg – Lider Skarbimierz II 4:0