IV Miejsce Orlików Starszych w Klubowych Mistrzostwach Województwa

Mastersi r. 2006 nie powtórzyli sukcesu swoich młodszych kolegów i zajęli miejsce tuż poza podium mistrzostw województwa. Osłabieni brakiem 3 zawodników, w niedzielnych zmaganiach graliśmy jak równy z równym z każdym przeciwnikiem. 7 meczów - bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki jest dobrym wynikiem i pokazuje, że nasza praca na treningach nie idzie na marne. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, szczególnie w zremisowanych meczach z drużynami z Namysłowa i Rudnik oraz w meczu z Kluczborkiem, z którym przegraliśmy 2:1. Przed nami jeszcze finały turnieju Deichmann, gdzie postaramy się zdobyć upragnione mistrzostwo! Podziękowania dla rodziców oraz zawodników.
Warto wspomnieć, że nasz zawodnik Maciej Suski został wybrany najlepszym pomocnikiem Turnieju. Brawo!

Kadra: Maxim Hubert, Kuba Galant, Filip Marek, Tomek Górski, Dawid Kurowski, Maciej Suski, Konrad Stach, Alan Chamot. Trener: Andrzej Wolański

Masters Brzeg – LZS Rudniki 3:3
Górski, Stach, Chamot.

Masters Brzeg – Chemik Kędzierzyn Koźle 5:0
2x Stach, Suski, Chamot, Kurowski.

Masters Brzeg – Start Namysłów 1:1
Stach