Świetna gra i niezbędna lekcja pokory dla Orlików!

W niedzielę na hali sportowej w Gać zaraz po zmaganiach zawodników grupy Żak do gry przystąpiły nasi zawodnicy r. 2007. Po sobotnich zmaganiach w Częstochowie nasi zawodnicy chcieli jeszcze lepiej zaprezentować się w kolejnych meczach. I od początku było widać, że wczorajsza przegrana w finale z Rakowem pozytywnie wpłynęła na zaangażowanie naszych Mastersów. 4 pierwsze mecze to popis indywidualnych umiejętności wszystkich naszych zawodników. Wyniki 4:0, 8:0, 6:1, 4:0 odpowiednio z drużynami Unia Wrocław, AP Football Stars, Koksownik Zdzieszowice, Stal Brzeg za bardzo rozluźniły naszych zawodników przed ostatnim meczem z AP Dzierżoniów. Po 4 kolejkach z dorobkiem 12 punktów mieliśmy już pewne "zwycięstwo" w turnieju, bez względu na wynik meczu z drużyna z Dzierżoniowa. Jednak organizatorzy turnieju bardzo dobrze uznali, że nie będzie żadnych klasyfikacji końcowych, miejsc itd. Na turniejach liczy się przede wszystkim gra, rozwijanie umiejętności, a nie parcie na wynik. Każdy mecz jest tak samo ważny, jednak nasi Mastersi po wysokich zwycięstwach najwyraźniej o tym zapomnieli i koledzy z AP Dzierżoniów udzielili im nieocenionej lekcji pokory wygrywając z nami w ostatniej sekundzie 2:1. W niedzielnym turnieju królem strzelców został wybrany Mateusz Bardega - brawo Kaziu za 11 bramek, a najlepszym bramkarzem uznano Łukasza Nicponia. Łukasz w meczu z Dzierżoniowem popisał się wyśmienitymi umiejętnościami i refleksem broniąc 3 uderzenia pod rząd w niesamowitym stylu!!

Wyniki:

Masters Brzeg - Unia Wrocław 4:0

2 x Filip Marek, Mateusz Bardega, Michał Soliński

Masters Brzeg - AP Football Stars 8:0

4 x Mateusz Bardega, 2 x Filip Marek, Michał Soliński, Tomek Górski

Masters Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 6:1

3 x Mateusz Bardega, Filip Marek, Dawid Kurowski,  Michał Soliński

Masters Brzeg - Stal Brzeg 4:0

2 x Mateusz Bardega, Filip Marek, Michał Soliński

Masters Brzeg - AP Dzierżoniów 1:2

Mateusz Bardega

Kadra: Łukasz Nicpoń, Tomek Górski, Filip Marek, Michał Soliński, Dawid Kurowski, Mateusz Bardega