Orliki na Skarbet CUP

W niedzielę zawodnicy rocznika 2006 udali się do Łosiowa na coroczny turniej Skarbet CUP organizowany przez Football Academy Olszanka. Mastersi rozegrali 5 spotkań odnosząc 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażkę. Po piorunującym początku i zwycięstwach 2:0, 2:0, 4:0 odpowiednio z drużynami Soccer Collegue Łubniany, Stal Brzeg i Victoria Przylesie nasi zawodnicy stali się za bardzo rozluźnieni i szybko zostali sprowadzeni na ziemię przegrywając aż 3:0 z drużyna Jelcza, która przegrała wszystkie swoje mecze. Zimny prysznic dobrze podziałał na naszych zawodników którzy w ostatnim spotkaniu co prawda tylko zremisowali 1:1 z gospodarzami FA Olszanka ale sama gra wyglądała już naprawdę super. Warto dodać, że nasi zawodnicy już po turnieju, w przerwie meczu 1 Ligi Futsalu udanie zrewanżowali się kolegom z Jelcza wygrywając 5:0. Prawdopodobnie ostatni turniej halowy już za nami i fajnie było go zakończyć dobrą grą. Warto również wspomnieć, że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany Konrad Stach, a na wyróżnienie za swoją grę zasłużył również Marcel Kędra strzelec 5 goli w tym turnieju oraz Kuba Galant, który w dodatkowym losowaniu wygrał bon ufundowany od jednego ze sponsorów turnieju - sklep Empik.

Kadra: Maxim Hubert, Filip Marek, Dawid Kurowski, Dawid Sokołowski, Kuba Galant, Tomek Górski, Konrad Stach, Marcel Kędra.