Ciężkie boje Orlików Młodszych i Orlików Starszych

W sobotę rocznik 2007 i w niedzielę rocznik 2006 rywalizowali na turniejach piłkarskich w Grodkowie. Orlicy Młodsi po piątkowym sukcesie w turnieju Tymbarka chcieli ponownie pokazać się z bardzo dobrej strony. Po udanym rozpoczęciu turnieju i remisie 2:2 z drużyną Odry Opole nasi zawodnicy minimalnie przegrali następne pojedynki z drużyną AP Duda oraz Swornica Czarnowąsy i musieli pocieszyć się grą o miejsce 5-8. Widoczny brak koncentracji i odpowiedniej motywacji w meczach o niższe miejsca spowodował, że Mastersi zakończyli sobotnie zmagania na 7 miejscu. Kolejna lekcja pokory przed rozpoczęciem sezonu wiosennego na pewno wpłynie motywująco na zaangażowanie na kolejnych treningach.

Kadra: Łukasz Nicpoń, Piotrek Lupa, Filip Marek, Mateusz Bardega, Dawid Kurowski, Tomek Górski, Michał Soliński.

W niedziele Orliki Starsze wzięły udział w turnieju Młodzików. Widoczna różnica warunków fizycznych okazała się nie do przeskoczenia dla naszych zawodników, którzy po wyrównanych meczach minimalnie przegrali wszystkie pojedynki. Jedak turniej ze starszymi zawodnikami na pewno przyniesie pozytywne efekty w przyszłości. Gratulujemy zaangażowania i walki w każdym spotkaniu.

Kadra: Dawid Żebiłowicz, Dawid Kurowski, Tomek Górski, Filip Marek, Konrad Stach, Robert Kaszczyszyn, Maxim Hubert.