Podsumowanie mijającego 2016 roku!!

Powoli żegnamy się z 2016 rokiem. Pierwsze 7 miesięcy istnienia Klubu "Masters Brzeg" minęło bardzo szybko... Ale jak to mówią: "wszystko co dobre szybko się kończy" :) Na szczęście jednak kończy się bardzo udany rok, a zaczyna, miejmy nadzieje przynajmniej tak samo dobry! O czym warto wspomnieć..hmm...

1. Pierwsze to liczba: 87. Tylu małych Mastersów liczy nasz Klub!! Ogromny sukces jak na pierwsze miesiące działalności nie byłoby możliwe bez zaangażowania rodziców, trenerów oraz osób związanych z Klubem.

2. Pięć kategorii: Orlik starszy, Orlik młodszy, Żak starszy, Żak młodszy, Smerf. Zasoby kadrowe pozwoliły wziąć udział w rozgrywkach oraz turniejach w każdej z wyżej wymienionej kategorii wiekowej. Ciągłość szkolenia jest niesamowicie ważna, więc fakt utworzenia drużyn w każdym roczniku licząc od 2006 jest dużym krokiem do przodu patrząc na jakość szkolenia oraz rozwój umiejętności indywidualnych zawodników.

3. 63- w tylu turniejach udział wzięły nasze drużyny. Dla najmłodszych adeptów piłkarskich nie ma lepszej nauki piłkarskiego rzemiosła jak udział w turnieju. Świetna zabawa, nagrody, puchary, medale, zdrowa rywalizacja, pierwsze bramki..ahhh.. O to najbardziej nam chodzi aby dzieci poprzez zabawę stawiały swoje pierwsze piłkarskie kroki.

4. Cztery turnieje wewnętrzne z okazji Dnia Mamy, Rozpoczęcia Wakacji, Dnia Niepodległości, Mikołajek były wspaniałą zabawą dla wszystkich uczestników. Możliwość oglądania gry rodziców wraz z dziećmii łączącej z nią radości wspólnych przeżyć jest kolejnym krokiem, który sprawia, że dzieci zakochują się w piłce nożnej.

5. Sukces….hmm….Dla niektórych pewnie 1 miejsce na wielu turniejach, wygrywanie meczów ligowych, sparingowych. Jednak w sporcie dzieci nie o to chodzi. Porażki w większości przypadków są pożyteczniejszą lekcją niż niektóre zwycięstwa i o tym musimy pamiętać. Dla trenerów, działaczy Klubu Sportowego „Masters Brzeg” słowem SUKCES opiszemy jednak: rozwój indywidualny wśród zawodników, wpojenie, że piłka nożna to świetna zabawa, a wynik jest tylko dodatkiem. Udało nam się sprawić, że dzieci cieszą się każdym nadchodzącym treningiem, meczem i to jest budujące na przyszłość i daje nam sporego kopniaka do działa w Nowym Roku.

Na koniec podziękowania!!:)

1. Należą się one przede wszystkim naszym małym piłkarzom za rok treningów oraz meczów, na których dawaliście z siebie 100%!!

2. Oczywiście RODZICOM bez których mali Mastersi nie mogliby rozwijać swojej pasji.

3. Osobom związanym z klubem, wiernych Kibicom!!

Szczególnie Podziękowania Zarząd Klubu oraz Trenerzy grup Smerf oraz Żak przekazują:

Panu Marcinowi Pawluk, Pani Marcie Znojek oraz Panu Przemysławowi Wasylik za wkład w rozwój grup Smerf oraz Żak. Wasza pomoc jako kierowników grup była dla trenerów nieoceniona i pozwoliła skupić się wyłącznie na treningu. Podziękowania kierujemy również dla Pani Sylwii Roczniak. To właśnie dzięki staraniom Pani Sylwii została utworzona już w czerwcu najmłodsza grupa Mastersów.

W grupie Orlik Trener Andrzej chciałby szczególnie podziękować rodzicom zaangażowanych w życie klubu: Angelika&Michał Marek, Magda&Paweł Bardega, Karina Pawlik, Monika&Trener Przemysław Penio Chamot, Justyna&Piotr Nicpoń, Robert&Beata Lupa, Justyna&Andrzej Solińscy, Agnieszka&Tomek Żebiłowicz, Agnieszka&Piotr Suscy, Rodzinka Państwa Galant, Rodzinka Państwa Węgier, Jacek Iwanowski. Dziękuję wam szczególnie za wszystkie galerie zdjęć, filmów udostępniane po każdym turnieju, za doping i zaangażowanie w czasie meczów, za dowóz na turnieje, mecze oraz pomoc w wielu sprawach organizacyjnych i za wiele…wiele innych rzeczy. Bez was nie udałoby się stworzyć tak świetnej atmosfery Klubowej!!!!!!!!!

A w nadchodzącym 2017 Roku życzymy przede wszystkim zdrowia i samych miłych, radosnych chwil!!!!!!