Udany początek roku Orlików - 1 miejsce na turnieju w Grodkowie.

Dnia 07.01.2016 r. na hali sportowej w Grodkowie odbył się turniej Orlików 2006. Na starcie zawodów stawiło się 7 zespołów. W pierwszym meczu trafiliśmy na gospodarzy turnieju GZ LZS Grodków. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 i widać było duży niedosyt u naszych zawodników. Kolejnym przeciwnikiem była drużyna z Ząbkowic Śląskich. Pewne zwycięstwo 3:0 po 2 bramkach Maćka Suskiego i Roberta Kaszczyszyna. Zwłaszcza bramka „Kaszcza” – strzał w samo okienko otrzymał wiele braw od kibiców. W kolejnych dwóch meczach pokonaliśmy drużyny Gol Opole oraz Stadion Śląski Chorzów. W 5 meczu naszym przeciwnikiem była drużyna Stali Brzeg. Nasi koledzy mieli na koncie komplet zwycięstw, więc nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę punktów. Mecz dwóch najlepszych drużyn turnieju zakończył się naszym zwycięstwem 5:0, a strzelcami bramek byli 2xFilip Marek, 2xKonrad Stach i 1x Dawid Kurowski. W ostatniej kolejce naszym przeciwnikiem była Odra Opole. Pewne zwycięstwo 6:1 dało nam zwycięstwo w całym turnieju. Fajnie było patrzeć na grę naszych zawodników i ich indywidualne popisy. Warto dodać również, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Maciek Suski, a bramkarzem turnieju Dawid Żebiłowicz. Dawid w 6 meczach przepuścił tylko 1 bramkę !! Wielkie brawa dla wszystkich zawodników !!

Masters Brzeg - GZ LZS Grodków 0:0

Masters Brzeg - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0