Udany występ Żaków Młodszych w Grodkowie.

W sobotę zawodnicy r. 2009 udali się na turniej organizowany przez Grodkowską Akademię Sportu. Mastersi w czasie turnieju rozegrali 5 emocjonujących spotkań, które na pewno wpłyną pozytywnie na ich piłkarski rozwój. 1 zwycięstwo 3 remisy i 1 porażka dały w sumie 4 miejsce. Jednak nie to było dla naszych zawodników najważniejsze. Cenne doświadczenie i wyrównane pojedynki z drużynami z Głogówka, Skarbimierza, Grodkowa, Bałej Nyskiej były wielkim przeżyciem dla małych sportowców. Gratulację za grę w każdym spotkaniu!!

Kadra: Kacper Dudek, Ignacy Iwanowski, Filip Zawiślak, Filip Szczepański, Mikołaj Jarząbek, Kuba Chudziński, Mateusz Kantor, Olek Chorążyczewski, Maks Soroczyński, Radek Safarewicz.